Harmony

Pension  |  Boarding-house

csPension se nachází ve vilové části Mariánských Lázní několik minut od centra. Okolí je vhodné pro procházky, turistiku a cykloturistiku. V blízkosti se nalézá přírodní koupaliště Lido. Golfové hřiště vzdáleno 10 minut vozem, Ski-area areál pro lyžování 5 minut vozem. V pensionu Harmony se nachází tři apartmány (čtyřlůžkový, třílůžkový a dvoulůžkový) a jeden dvoulůžkový pokoj. V čtyřlůžkovém apartmánu se nachází 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyňka s lednicí a minibarem. Dále krb, balkon, TV SAT a telefon. U čtyřlůžkového apartmánu je k dispozici zahrada, kde se nachází dětský koutek (kryté pískoviště a houpačka) a grilovací koutek s posezením pro 6 osob (elektrický krytý gril). V třílůžkovém apartmánu je ložnice, obývací pokoj, kuchyňka s lednicí a minibarem, TV SAT, telefon a balkon. Možnost parkování dvou vozů před domem. Stravování nabízíme pouze formou snídaně, k výběru nápoje: káva, čaj, mléko, džus. Studená mísa (sýr, šunka, salám, vajíčko, zelenina). Pečivo: bílý nebo černý chléb, bílé pečivo, slaké pečivo), dále džem, med, máslo. V ceně je povlečení, osušky, ručníky. Domácí zvíře po domluvě. Připojení k internetu WiFi.

dePension Harmony ist in ruhige Viertel des Kurortes Marienbad ungefährt 5 Minuten mit Auto ab Stadtcentrum. In Marienbad sind viele Möglichkeiten für Urlaub: Kurcentrum (Massage, Bade mit CO2, usw.), Vanderwege, Golf, Schwimmhalle, Fahrat, Tenis, Pferde und Fitness. In Marienbad befindet sich Ski-areal. Wir bieten an Apartma für 4 Personen mit Schlafzimmer, Wohnzimmmer mit TV-SAT, Kamin, Balkon, Bad mit Dusche, Toalette und kleine Küche. 2 Apartmas für 3 Personen mit Schlafzimmer, Wohnzimmer mit TV-SAT, Balkon, Bad mit Dusche und kleine Küche und 1 Doppelzimmer.

enBed and breakfast family hotel Harmony is located in a quiet part of spa town Mariánské Lázně, 5 minutes drive from the town center. In Mariánské Lázně there are many possibilities of spa cure, playing golf, tennis, hiking ... We offer Apartment for 4 people with bedroom, lounge with TV SAT fireplace and balcony, kitchen nook, bathroom. 2 Apartments for 3 people contains bedroom, lounge with a TV SAT and balcony, kitchen nook and bathroom and 1 double room.

Virtuální prohlídka | Virtuelldurchsuchung | Virtual tour

virtuální prohlídka

Ceník | Preisliste

Cena za osobu a noc.
Preis pro Person und Tag.
Price for one person and day.

dvoulůžkový pokoj
č. 2
apartmán
č. 3
apartmán
č.4
apartmán
č. 5
1 osoba / 1 noc 390,- Kč 430,- Kč 430,- Kč 430,- Kč
1 Person / 1 Tag 15 € 16,5 € 16,5 € 16,5 €
1 person / 1 day 15 € 16,5 € 16,5 € 16,5 €

Snídaně / Frühstück / breakfast: 60 CZK
Lázeňský poplatek (osoba/den) / Kurtaxe (Person/tag) / spa tax (person/day): 21 CZK

Ceny jsou uvedeny vč. DPH 10% / Preis inkl. MwSt. 10% / Prices include VAT 10%

Fotogalerie | Photogalerie | Photogallery

Harmony Harmony Harmony Harmony Harmony
Harmony Harmony Harmony Harmony Harmony
Harmony Harmony Harmony Harmony Harmony
Harmony Harmony Harmony Harmony Harmony
Harmony Harmony Harmony Harmony Harmony
Harmony Harmony Harmony Harmony Harmony
Harmony Harmony Harmony Harmony

Kontakt | Contact

mapa

Marcela Kováčová
Čapkova 131/15, 353 01 Mariánské Lázně (Marienbad)
Tel.: +420 774 880 648, +420 354 673 213, E-mail: info@pension-harmony.cz